Łódź

Serwis urządzeń gastronomicznych Rational
– Łódź i okolice

W M&Marzena Senkalska dysponujemy  fachową wiedzą, która pozwala nam świadczyć usługi serwisu urządzeń gastronomicznych Rational w Łodzi na najwyższym poziomie. Możemy również zorganizować planową konserwację i naprawy awaryjne całego sprzętu, od najstarszych modeli. Nasi fachowcy zawsze mają pod ręką szereg części zamiennych, aby zapewnić Państwu natychmiastową gotowość do pracy.

Współczesne kuchnie wymagają ciągłego korzystania z takich maszyn i doskonale zdajemy sobie sprawę z ich ważnej roli. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z restauracjami, barami, pubami, pizzeriami i innymi punktami, w których konieczne jest wykorzystanie tego typu urządzeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzęt wymaga ciągłego serwisowania i może czasami ulec awarii. Dlatego tak ważne jest poddawanie go regularnej konserwacji. Dysponujemy własnym warsztatem, który może szybko zająć się naprawą wszelkich usterek. Serwisujemy urządzenia gastronomiczne Rational, Frima i VarioCookingCenter w Łodzi. Zapraszamy!

Naprawa urządzeń Frima

Postrzegamy naszych klientów jako partnerów i jesteśmy dla nich dostępni przez cały czas – od podjęcia decyzji o współpracy. Zapewniamy najwyższą jakość usług dotyczących naprawy urządzeń Frima w Łodzi.

Chętnie doradzimy Państwu w sprawie naszych usług:

  • serwisu części zamiennych,
  • konserwacji,
  • naprawie.

Zachęcamy do skorzystania z fachowych napraw urządzeń Frima.

Serwis pieców konwekcyjno-parowych

Klientom z Warszawy i Łodzi proponujemy także serwis pieców konwekcyjno-parowych oraz autoryzowany serwis VarioCookingCenter. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu i współpracy.