Serwis urządzeń gastronomicznych Rational - Warszawa

Firma M&Marzena Senkalska świadczy usługi w zakresie obsługi serwisowej urządzeń konwekcyjno-parowych, VarioCookingCenter® oraz urządzeń gazowych firmy Rational. Serwisujemy urządzenia gastronomiczne Rational na terenie Warszawy i Łodzi.

Nasi serwisanci systematycznie podnoszą wiedzę i umiejętności uczestnicząc w certyfikowanych szkoleniach Rational. Dysponujemy szeroką gamą oryginalnych części serwisowych i specjalistycznych narzędzi. Zdobyliśmy także aktualne uprawnienia i certyfikaty w zakresie obsługi urządzeń gazowych.

Jako klient Rational mają Państwo dostęp do dużej i wyjątkowo gęstej sieci kompetentnych Partnerów Serwisowych, w tym M&Marzena Senkalska. Większość zgłoszeń serwisu urządzeń gastronomicznych w Warszawie realizujemy już tego samego dnia, w którym klient zgłosi usterkę. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, oferując serwis i naprawę urządzeń Frima i Rational w Łodzi. Nieustannie mierzymy i sprawdzamy Państwa zadowolenie z naszych usług, dzięki czemu wiemy, nad czym musimy jeszcze popracować. Nasza innowacyjna koncepcja obsługi została doceniona przez wielu z dotychczasowych klientów.

W każdej chwili możecie Państwo skorzystać z naszych usług, certyfikowanej instalacji nowych urządzeń, oferty pakietów serwisowych i środków czystości. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalizm. Zapewniamy Państwu spokój i komfort pracy.

Naprawa urządzeń Rational - Warszawa

Naszym priorytetem jest utrzymanie Państwa sprzętu w dobrym stanie, dlatego świadczymy profesjonalne usługi naprawy urządzeń Rational w Warszawie i Łodzi. Szybko pojawiamy się na miejscu, diagnozujemy usterkę i jeśli to możliwe naprawiamy ją za pomocą podręcznych narzędzi, pozostawiając całkowicie sprawny sprzęt.

Najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z usług M&Marzena Senkalska to:

 • szybki czas reakcji,
 • nasi inżynierowie są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni,
 • oferujemy konkurencyjne ceny,
 • świadczymy usługi szyte na miarę Państwa potrzeb,
 • mamy wszystkie niezbędne certyfikaty,
 • stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Niezależnie od tego, czy zamierzają Państwo dopiero zainstalować nowe urządzenie Rational, czy mają już na wyposażeniu piec konwekcyjno-parowy, nasi wykwalifikowani inżynierowie pomogą zarówno w prawidłowej instalacji, jak i serwisie czy naprawie urządzeń Rational w Warszawie. Pomożemy Państwu zapewnić ich bezproblemowe podłączenie i uruchomienie zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych projektów i miejsc pracy, nasz zespół stara się utrzymać pozytywną reputację, ponieważ satysfakcja klienta i bezpieczeństwo są w centrum tego, co robią pracownicy.

Autoryzowany serwis VarioCookingCenter – Warszawa

Niezależnie od tego, czy chodzi o restaurację, czy catering przemysłowy, dzięki VarioCookingCenter przygotują Państwo 30 pojedynczych porcji lub tysiące posiłków jednocześnie, ponieważ konwencjonalne urządzenia do gotowania, takie jak patelnie uchylne, bojlery, kuchenki i frytkownice są połączone w jednym wielofunkcyjnym urządzeniu. Dzięki temu zmniejsza się zapotrzebowanie na miejsce w kuchni nawet o 30%. Jako autoryzowany serwis VarioCookingCenter w Warszawie oferujemy przeglądy i naprawy urządzeń, dzięki którym będą one działały bez żadnych zarzutów. Swoją ofertę kierujemy także do klientów z Łodzi. Ponadto mamy w sprzedaży niezwykle wydajne i skuteczne tabletki Rational, dzięki którym utrzymają Państwo czystość w kuchni na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą M&Marzena Senkalska. Jesteśmy niezawodnym autoryzowanym serwisem VarioCookingCenter z Warszawy. Zawsze do Państwa usług. Zawsze na czas.

M&MARZENA SENKALSKA –
RATIONAL SERVICE PARTNER

Jako firma doświadczona i profesjonalną możemy Państwu zagwarantować:

 • niezawodną eksploatację urządzenia każdego dnia,
 • utrzymanie wartości inwestycji,
 • wymiernie wyższe bezpieczeństwo obsługi,
 • dłuższą żywotność urządzeń,
 • możliwość kalkulacji bieżących kosztów.

Cennik usług serwisowych:

*Cena usługi nie zawiera kosztu części zamiennych oraz dojazdu.

Ceny netto. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.