O nas

Kilka słów o działalności serwisanta sprzętu gastronomicznego

Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę urządzeń dla gastronomii Rational. Zapewniamy serwis gwarancyjny, przeprowadzamy przeglądy okresowe urządzeń gastronomicznych, ale także przeprowadzamy naprawy pogwarancyjne w przypadku nagłej awarii. Nasz zespół doświadczonych serwisantów doskonale zna budowę i działanie pieców, kotłów, lodówek i kuchenek tej marki (zarówno gazowych, elektrycznych jak i indukcyjnych). Naprawiamy wszystkie profesjonalne urządzenia gastronomiczne w restauracjach, hotelach, barach, pizzeriach, cukierniach, kawiarniach i innych obiektach gastronomicznych. Mamy świadomość, że awaria sprzętu może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje dla sprawnego funkcjonowania lokalu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z największą dokładnością. Wykonujemy naprawy w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ dzięki szerokiej wiedzy o sprzęcie oraz rozwiniętej sieci partnerów jesteśmy w stanie szybko sprowadzić niezbędne części zamienne.

Fachowa obsługa klienta

M&Marzena Senkalska to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla gastronomii.  Wieloletnia współpraca z wiodącymi restauracjami, hotelami i barami w Warszawie i Łodzi pozwoliła nam poznać potrzeby naszych klientów. Mamy świadomość, że w kuchni jednym z najważniejszych czynników jest przede wszystkim precyzja i czas. Co więcej, te same zasady są podstawą wszystkich obiektów w tej wyjątkowo złożonej branży. Cenimy sobie długofalową współpracę i dobre relacje biznesowe, dlatego od samego początku traktujemy każdego z naszych klientów z należytą uwagą.

Kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Wszystkie produkty oferowane przez M&Marzena Senkalska spełniają surowe normy HACCP oraz są zgodne z przepisami Ustawy o Wymogach Zdrowotnych Żywności i Żywienia. HACCP to system zapewniający najwyższą jakość usług i produktów związanych z produkcją, przechowywaniem i dostawą żywności, przy czym ustawa ta dotyczy nie tylko samej żywności, ale także naczyń i urządzeń stosowanych w gastronomii. Nasza kompleksowość to Państwa komfort. Nasza oferta obejmuje również szkolenia, serwis i doradztwo.

Obecnie możemy pochwalić się certyfikatami producenta Rational, które są naszą największą dumą. To właśnie dzięki nim możemy zapewnić swoim klientom pomoc i obsługę na najwyższym poziomie – od instalacji urządzeń gastronomicznych w Warszawie i Łodzi, poprzez wdrożenie do ich działania, aż po drobne i zaawansowane naprawy czy serwis. Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla tej branży jest utrzymanie sprzętu w stanie idealnym i zapewnienie jego niezawodnego działania. Wszelkie przestoje w pracy urządzenia do strata dla firmy, a my staramy się takich sytuacji uniknąć. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Po zgłoszeniu awarii przyjedziemy tak szybko jak tylko jest to możliwe. Zależy nam na zadowoleniu i stuprocentowej satysfakcji naszych klientów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Zawsze na czas.

Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, a także do wizyty w naszym biurze. Odpowiemy na każde nurtujące pytanie i przedstawimy szczegółową ofertę.