Certyfikaty

Certyfikaty ukończenia cyklicznych szkoleń producenta Rational

Potwierdzeniem naszych kompetencji zawodowych są zdobyte dotychczas certyfikaty producenta urządzeń gastronomicznych Rational. dzięki odbytym szkoleniom i kursom branżowym możemy dziś zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Na tym jednak nie poprzestajemy. Staramy się na bieżąco wykorzystywać możliwości, jakie daje nam producent sprzętu dla gastronomii i zapoznawać się z nowinkami technologicznymi, które dotyczą obsługiwanego sprzętu.

Naszym priorytetem od zawsze było przede wszystkim zadowolenie klientów, których grono sukcesywnie się powiększa. Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uszkodzony lub zepsuty sprzęt to strata nie tylko cennego czasu, ale i zainwestowanych w lokal pieniędzy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem naprawczym i częściami zamiennymi, które pozwalają nam na sprawne usuwanie nawet skomplikowanych usterek. Mamy także wiedzę i doświadczenie, które są gwarancją rzetelnej i fachowej obsługi na każdym etapie współpracy.

Poniżej przedstawiamy wszystkie zdobyte przez nas certyfikaty Rational. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Z pewnością pomogą one Państwu podjąć decyzję o współpracy z firmą M&Marzena Senkalska. Obsługujemy klientów z Warszawy i Łodzi. Serdecznie zapraszamy.

CERTYFIKATY

Stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności