Instalacja urządzeń gastronomicznych Rational – Warszawa

Certyfikowana instalacja nowego urządzenia to dodatkowa korzyść, w postaci zarejestrowania go w systemie przetwarzania danych RATIONAL ServiceCall. Dzięki czemu urządzenie zostaje objęte rozszerzeniem gwarancji na okres 24 miesięcy. Więcej informacji o warunkach gwarancji można znaleźć na stronie producenta.

Icon certified installation - Instalacja

Certyfikowana instalacja nowego urządzenia to dodatkowa korzyść, w postaci zarejestrowania go w systemie przetwarzania danych RATIONAL ServiceCall. Dzięki czemu urządzenie zostaje objęte rozszerzeniem gwarancji na okres 24 miesięcy. Więcej informacji o warunkach gwarancji można znaleźć na stronie producenta.

Firma M&Marzena Senkalska oferuje pakiety serwisowe i płatne przeglądy gwarancyjne wymagane przez producenta. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z biurem firmy.

W ramach instalacji urządzeń gastronomicznych w Warszawie oferujemy Państwu:

  • przyłączenie do sieci energetycznej,
  • podłączenie do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
  • wykonanie testu,
  • wstępny instruktaż,
  • wystawienie dokumentacji,
  • zgłoszenie urządzenia.

Zajmujemy się także instalacją urządzeń gastronomicznych w Łodzi. M&Marzena Senkalska świadczy pełen zakres usług montażu urządzeń gastronomicznych zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Główny nacisk kładziemy na obsługę kontrahentów. Współpracujemy ściśle z klientem, aby upewnić się, że instalacja jest zgodna z jego rygorystycznymi wymaganiami. Proces obejmuje:

  • kontakt z klientem w celu zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie,
  • odbiór sprzętu i przywóz na miejsce montażu,
  • pełną instalację i testowanie,
  • uruchomienie i szkolenie.

Nasi inżynierowie są w pełni zaznajomieni ze wszystkimi przepisami dotyczącymi podłączania gazu i elektryczności. Co więcej, jesteśmy firmą całkowicie niezależną – nie sprzedajemy sprzętu gastronomicznego, dlatego niezależnie od tego którego producenta Państwo wybiorą, instalację urządzeń gastronomicznych w Warszawie przeprowadzimy w sposób rzetelny i profesjonalny.

Podłączanie urządzeń Rational

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie podłączania urządzeń Rational oraz rozległa wiedza na temat sektora gastronomicznego oznaczają, że możemy zapewnić Państwu kompletne rozwiązanie dla wszystkich urządzeń gastronomicznych w ramach świadczonych usług. Korzystamy z pomocy i wiedzy naszych wysoko wykwalifikowanych inżynierów kuchennych, którzy są w pełni zaznajomieni ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Po ułożeniu płytek i wykończeniu etapu budowy pracownicy M&Marzena Senkalska są w stanie podłączyć urządzenia Rational i sprzęt gastronomiczny w każdym lokalu.

Pakiet Instalacyjny - profesjonalna instalacja i uruchomienie

Skrócony cennik instalacji urządzeń:

* Urządzenie musi stać w miejscu przeznaczenia. Media nie mogą znajdować się dalej niż 1 m od urządzenia.
 Cena usługi nie zawiera kosztu materiałów instalacyjnych oraz dojazdu.

Opcjonalne akcesoria i wyposażenie dodatkowe:

Ceny netto. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.