urządzenia gastronomiczne

Prawidłowa instalacja urządzeń gastronomicznych

Odpowiednie wyposażenie jest niezbędnym elementem każdego przedsiębiorstwa, także jeżeli chodzi o branżę gastronomiczną. Właściwy sprzęt będzie ułatwiał wykonywanie poszczególnych operacji technologicznych, skróci czas ich trwania, a także pomoże w uzyskaniu wysokiej jakości potraw. Równie ważne okaże się zredukowanie zużycia coraz droższej energii elektrycznej. Specjalistyczne urządzenia przydadzą się zwłaszcza tam, gdzie czas na przygotowanie wyrobów jest bardzo krótki, a oczekiwania konsumentów niezwykle wysokie. Z taką sytuacją mamy do czynienia zarówno w popularnych barach, jak i przy wydawaniu posiłków na wynos czy działalności cateringowej np. obsłudze imprez i eventów, gdzie w niewielkim odstępie czasowym należy podać posiłki znacznej liczbie osób. Rozwiązaniem, które w takich sytuacjach sprawdzi się idealnie będą urządzenia Rational. Do prawidłowego działania muszą one być jednak właściwie podłączone i ustawione. Instalacją urządzeń gastronomicznych w Łodzi zajmuje się firma M&Marzena Senkalska. Przyjrzyjmy się urządzeniom Rational i ich podłączeniu nieco bliżej.

Jakie urządzenia oferuje firma Rational?

Firma Rational jest producent wysokiej jakości sprzętu do przygotowywania potraw. Jest on przeznaczony m.in. do restauracji hotelowych, barów szybkiej obsługi, firm prowadzących catering w zakresie dostawy posiłków na wynos czy obsługi wszelkiego rodzaju eventów. Wśród oferowanych urządzeń znajdują się kompaktowe iVario, które dają możliwość gotowania, smażenia oraz smażenia w głębokim tłuszczu. Dają one czterokrotne przyspieszenie czasu przygotowania potraw, a przy tym redukują zużycie energii. W sprzedaży są też dostępne piece konwekcyjno-parowe iCombi. Sprawdzają się one przy przygotowywaniu posiłków z mięsa, drobiu, ryb i warzyw, a także pieczeniu. Gwarantują wysoką jakość potraw, szybki czas ich przygotowania, a także zużywają niewielkie ilości energii.

Jak podłącza się sprzęt firmy Rational?

Obsługa urządzeń produkowanych przez Rational jest prosta i intuicyjna. Ich montaż i rozruch najlepiej jednak zlecić specjalistom zatrudnianym przez autoryzowanego przedstawiciela – firmę M&Marzena Senkalska. Zapewni to nie tylko właściwe podłączenie sprzętu, ale także umożliwi szybkie przeszkolenie personelu i uchroni przed ryzykiem popełnienia błędu.