zdalne sterowanie piekarnikiem

Na czym polega zdalna obsługa connectedcooking?

Connectedcooking to pojęcie określające urządzenia kuchenne Rational podłączone do sieci. Jest to ogromne udogodnienie zwłaszcza dla lokali gastronomicznych – dzięki connectedcooking można kontrolować wiele procesów odbywających się w sposób automatyczny. Bez wątpienia jest to technologia przyszłości, w którą coraz chętniej inwestują restauratorzy i firmy cateringowe.

Komunikaty i obsługa

Wszystkie urządzenia podłączone do sieci wysyłają do użytkownika komunikaty PUSH o aktualnie podejmowanych działaniach, na przykład o załadunku, zakończeniu procesu pieczenia czy też mycia, a także o konieczności wykonania serwisu. Urządzenia mogą być zdalnie sterowane za pomocą smartfona lub komputera. W systemie connetedcooking dostępne są informacje o wykonywanych cyklach pracy i czasie pozostałym do zakończenia procesu.

Konfiguracja i podłączenie

Zajmujemy się podłączaniem urządzeń Rational w Warszawie i okolicach oraz pomagamy w konfiguracji systemu connectedcooking. Konfigurujemy sprzęty i przygotowujemy je do użytku zgodnie z zaleceniami użytkowników, a aktualizacje dostępne są bezpłatnie i odbywają się w sposób automatyczny. W razie dokupienia nowego urządzenia można go w łatwy i szybki sposób podłączyć do obsługiwanej już sieci.

Najważniejsze funkcje

Dzięki connectedcooking możliwe jest przechowywanie dokumentacji HACCP oraz tworzenie kopii zapasowych ustawień urządzeń. Wszystkie dane są całkowicie bezpieczne, dzięki najnowszej technologii szyfrowania. W praktyce oznacza to, że dostęp do sieci mają wyłącznie autoryzowani użytkownicy. W ramach connetedcooking działa wsparcie techniczne i możliwe jest dokonywanie zdalnej diagnostyki. Ponadto użytkownicy mają dostęp do biblioteki przepisów, które mogą pobierać na swoje urządzenia.