pusta kuchnia gastronomiczna

Gdzie serwisować urządzenia producenta Rational?

Prowadzenie przedsiębiorstwa funkcjonującego w branży gastronomicznej wiąże się z koniecznością zadbania o wyposażenie pozwalające na szybkie przygotowywanie pełnowartościowych i smacznych potraw o jak najwyższej jakości. Używany sprzęt powinien znacząco przyspieszyć czas wykonywania poszczególnych operacji technologicznych, zachowując walory smakowe i prozdrowotne wykorzystywanych składników. Dla zachowania zdolności przerobowych kluczowe okaże się jednak utrzymanie poszczególnych maszyn we właściwym stanie technicznym i szybkie reagowanie na pojawiające się usterki. Doskonałym rozwiązaniem dla lokali czy firm cateringowych jest serwis urządzeń gastronomicznych Rational. W Warszawie usługi w tym zakresie wykonuje przedsiębiorstwo M&Marzena Senkalska, zajmujące się również ich dystrybucją oraz uruchamianiem. Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Jakie urządzenia znajdują się w ofercie firmy Rational?

Firma Rational jest producentem profesjonalnego sprzętu do przygotowywania potraw. Sprawdzą się one w różnych obiektach m.in. w większych restauracjach hotelowych, barach szybkiej obsługi i jadłodajniach, a także w firmach zajmujących się dostarczaniem cateringu przy obsłudze imprez plenerowych, eventów, konferencji oraz szkoleń, a także wszelkiego rodzaju uroczystości. Sprzedawane maszyny to kompaktowe urządzenie iVario, pozwalające na gotowanie, smażenie oraz smażenie w głębokim tłuszczu przy aż czterokrotnym skróceniu czasu niezbędnego do przygotowania potraw oraz ograniczeniu zużycia energii. Dostępne są też piece konwekcyjno-parowe iCombi. Stworzono je z myślą o przygotowywaniu posiłków z mięsa, drobiu, ryb i warzyw, a także pieczeniu.

Co trzeba wiedzieć o serwisie urządzeń gastronomicznych?

Zachowanie sprawności sprzętu używanego w gastronomii ma kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiego poziomu usług i spełnienia oczekiwań klientów. Sposobem na zadbanie o wykorzystywane wyposażenie jest nawiązanie współpracy z profesjonalnym serwisem, który nie tylko działa doraźnie, ale też zapewnia dogodne pakiety Basic, Basic Plus oraz Premium.