produkty czyszczące

Dlaczego warto wybrać produkty pielęgnacyjne Rational?

Produkty pielęgnacyjne Rational to gama produktów czyszczących i higienicznych, które zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej skuteczności i jakości. Są one opracowane przez firmę Rational, światowego lidera w technologiach związanych z gastronomią. Firma zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzętu gastronomicznego, natomiast produkty pielęgnacyjne zostały zaprojektowane tak, aby we współdziałaniu ze sprzętem były łatwe w użyciu, opłacalne i zapewniały długotrwałą ochronę przed brudem

Zalety produktów pielęgnacyjnych Rational

Produkty pielęgnacyjne Rational oferują szereg zalet w porównaniu z tradycyjnymi metodami czyszczenia. Są bardzo skuteczne w usuwaniu brudu z powierzchni, nie pozostawiając przy tym żadnych pozostałości. Ponadto pozwalają zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy i są również przyjazne dla środowiska, ponieważ nie wymagają użycia ostrych chemikaliów. Warto dodać, że tabletki czyszczące Rational są mocno skoncentrowane, a co za tym idzie- bardzo wydajne.

Rodzaje produktów pielęgnacyjnych Rational

Produkty pielęgnacyjne Rational występują w różnych formach, w tym w postaci tabletek, płynów i odkamieniaczy. Tabletki Rational są przeznaczone do stosowania dla pieców konwekcyjno-parowych Rational i automatycznie czyszczą całą komorę pieczenia, a dodatkowo usuwają warstwy kamienia z wbudowanych generatorów pary. Proponujemy także tabletki przedłużające żywotność sprzętu, spłukujące oraz przeznaczone do bardzo miękkiej wody tabletki przeciw pienieniu.

Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej skuteczności i jakości przy jednoczesnym zachowaniu delikatności dla urządzeń. Każdorazowe czyszczenie sprzętu to pewność minimalnych kosztów i doskonałego efektu.