kuchnia

ABC dobrego serwisu urządzeń elektrycznych

Sposobem na odniesienie sukcesu w każdej branży jest korzystanie z urządzeń, które pozwolą na uzyskanie wyrobów wysokiej jakości przy możliwie niskim zużyciu energii i będących w stanie wykonać potrzebne operacje w możliwie krótkim czasie. Jest to szczególnie istotne w gastronomii, zarówno jeżeli chodzi o bary czy restauracje, jak i przygotowanie posiłków na wynos i organizowanie cateringu. Nawet najbardziej zaawansowany i wydajny sprzęt wymaga jednak odpowiedniej obsługi i prawidłowej konserwacji. Rozwiązaniem okaże się korzystanie z pomocy specjalistycznego serwisu urządzeń gastronomicznych. W Łodzi działalnością tego rodzaju zajmuje się firma M&Marzena Senkalska, która specjalizuje się w sprzęcie Rational. Przekonajmy się, jakie urządzenia wchodzą tu w grę i zobaczmy, co będzie ważne.

Co trzeba wiedzieć o wyrobach firmy Rational?

Firma Rational to producent sprzętu do przygotowywania potraw różnego rodzaju, który sprawdzi się zarówno w większych restauracjach czy barach szybkiej obsługi, jak i w przypadku zajmowania się działalnością w branży cateringowej – dostawą posiłków na wynos czy obsługą wszelkiego typu eventów. W ofercie znajdują się kompaktowe urządzenia iVario pozwalające na gotowanie, smażenie oraz smażenie w głębokim tłuszczu, pracujące w czterokrotnie krótszym czasie niż przy rozwiązaniach tradycyjnych, a jednocześnie gwarantujących o wiele niższe zużycie energii. Dostępne są też piece konwekcyjno-parowe iCombi nadające się świetnie do przygotowywania posiłków z mięsa, drobiu, ryb i warzyw, a także pieczenia. Będą one znakomitym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymywanie wysokiej jakości przy jednoczesnej redukcji czasu potrzebnego na obróbkę używanych produktów żywnościowych.

Co liczy się w przypadku serwisu urządzeń gastronomicznych?

Urządzenia stosowane w gastronomi są z reguły intensywnie eksploatowane, a wszelkiego rodzaju awarie mogą być prawdziwą katastrofą, ponieważ skutecznie uniemożliwiają kontynuowanie pracy. Serwis sprzętu tego rodzaju musi więc reagować w możliwie najkrótszym czasie, a także gwarantować sprawne usunięcie usterki. Równie istotna będzie dbałość o bezpieczeństwo obsługi.